Štatistická analýza objednávok e-shopu

Neohodnotené

Neviete v ktorú hodinu a v ktorý deň je pre Váš najlepší čas pre rozosielanie e-mailov, či uverejňovanie príspevkov na sociálnej sieti? Nechajte štatistické metódy, aby sa o to postarali. Na základe analýzy všetkých objednávok z minulého roku vieme odhadnúť najlepšiu hodinu, deň v týždni, deň v mesiaci a iné atribúty, ktoré Vám pomôžu zefektívniť Vašu marketingovú stratégiu.

€300
Dostupné ihneď
Know-how
Osobný prístup
Vzdelávanie

Ponúkame Vám možnosť optimalizovať stratégiu pre Vašich súčasných zákazníkov s ohľadom na ich správania. Pomocou štatistických metód, ako je logistická regresia alebo jednoduchá lineárna regresia, môžeme poskytnúť hlbší pohľad na správanie Vašich zákazníkov na základe skutočných údajov.

Naša analýza začína súhrnom údajov z minimálne 2500 objednávok, kde analyzujeme rôzne vlastnosti zákazníkov, ako je dátum a čas nákupu, pohlavie zákazníka a ďalšie. Následne prenikáme do údajov a po dvoch týždňoch Vám poskytneme výstup s odporúčaniami založenými na týchto dátach.

 

Výhody štatistickej analýzy:

  1. Presnejšie pochopenie zákazníckeho správania.
  2. Lepšie cielenie a personalizácia.
  3. Zvýšenie loajality zákazníkov.
  4. Zlepšenie výkonnosti predaja a ziskovost.

 Tieto výhody môžu mať pozitívny vplyv na konkurencieschopnosť a dlhodobý úspech podniku v dnešnom konkurenčnom prostredí.

 

 

Kód Kód: 110
Kategória: Služby
Späť do obchodu