Výkonnostný marketing na sociálnych sieťach

1 hodnotenie

Výkonnostný marketing na sociálnych sieťach môže pomôcť zvýšiť Vaše predaje tým, že sa zameriava na presné cielenie a oslovenie zákazníkov, ktorí majú záujem o produkty alebo služby, ktoré ponúkate. Využite dlhoročné skúsenosti, vlastný vyvynutý bidding a know-how v oblasti social media marketingu.

Vyberte si tú najlepšiu možnosť spolupráce pre Vás:

 • Verzia Lite - 250 €/ mesiac
 • Verzia Pro - 375 €/ mesiac 

Viac info v popise produktu

€250 €375 od €250
Dostupné ihneď Dostupné ihneď Zvoľte variant
Know-how
Osobný prístup
Vzdelávanie

Prečo robiť výkonnostný marketing na sociálnych sieťach:

 1. Presné cielenie: Pomocou reklám na sociálnych sieťach môžete presne cieľovať zákazníkov, ktorí majú záujem o vaše produkty alebo služby. To znamená, že vaše reklamy budú vidieť len tí, ktorí majú záujem o váš produkt, čo zvyšuje pravdepodobnosť nákupu. 

 2. Silné obsahové stratégie: Kvalitné obsahové stratégie, ktoré zahŕňajú pútavé obrázky, videá a texty, môžu zvýšiť záujem zákazníkov o vaše produkty a služby a motivovať ich k nákupu.

 3. Remarketingové kampane: Sú zamerané na zákazníkov, ktorí už navštívili vašu webovú stránku alebo si pozreli vaše produkty, ale neuskutočnili nákup. Tieto kampane môžu byť veľmi účinné pri zvyšovaní predaja tým, že upozornia zákazníkov na váš produkt alebo službu a motivujú ich k nákupu.

 4. Sledovanie a meranie výsledkov: Sledovanie a meranie výsledkov reklamných kampaní na sociálnych sieťach je kľúčové pre zlepšenie výkonu a zvýšenie predaja. Toto umožňuje identifikovať, čo funguje a čo nie, a podľa toho možno upraviť marketingové stratégie.

S výkonnostným marketingom na sociálnych sieťach je dôležité mať jasnú stratégiu a pristupovať k nemu systematicky a smerovať k cieľu zvýšenia predaja.

 

 1. Verzia Lite - 250 €/ mesiac (práca)
  - Správa výkonnostných kampaní na sociálnych sieťach
  - Kampane zamerané na výkon
  - Kontrola meracích kódov
  - Mesačný reporting
 2. Verzia Pro - 375 €/ mesiac (práca)
  - Správa kampaní na sociálnych sieťach (verzia lite)
  - Správa výkonnostných kampaní na google ads
  - Základné SEO
Kód Kód: 104/VER 104/VER2 Zvoľte variant
Kategória: Služby
Späť do obchodu